Bytes of destiny: The Cyber Oracle / interaktívna inštalácia

KEDY A KDE?

31. 8. 2023

15:00

Kiosk 67

1. 9. 2023

10:00

Kiosk 67

2. 9. 2023

10:00

Kiosk 67

Bytes of destiny: The Cyber Oracle

Nano VJs (SK)

Vstúpte do ríše digitálneho proroctva a vydajte sa na fascinujúcu cestu do neznáma. Inšpirované nostalgickým lákadlom televíznych programov, v ktorých diváci volali veštcovi, táto interaktívna umelecká inštalácia ponúka súčasný záblesk.

„Bajty Osudu: Kybernetický Orákul“ vás pozýva objaviť hĺbky vašej budúcnosti prostredníctvom pohlcujúceho a interaktívneho zážitku. Po vstupe vás privíta spájanie technológie a mystiky, kde sa digitálny svet prelína so starodávnym umením veštenia.

Vstúpte do interakcie so špičkovým digitálnym veštcom, ktorý kombinuje umeleckú kreativitu s umelou inteligenciou. Hlas Orákula rezonuje múdrosťou a záhadou, keď vám predstavuje zaujímavé predpovede o vašom živote. Pozorne počúvajte, keď Orákul odhaľuje záhadné náhľady a šepká vám zaujímavé možnosti, ktoré vás čakajú.

Či už hľadáte pohľad na lásku, kariérne vyhliadky alebo jednoducho túžite po troške mystického vzrušenia, Orákul ponúka rôzne spôsoby veštenia. Zapojte sa do fascinujúceho rozhovoru s Orákulom a dovoľte mu interpretovať karty Tarotu, numerologické vzory alebo náhodné čísla, ktoré môžu ukrývať skrytú správu pre vás.

Pohrajte sa v očarujúcej atmosfére inštalácie, obklopení mystickými symbolmi a fascinujúcimi vizuálmi, ktoré tancujú po stenách. Interaktívne prvky reagujú na vašu prítomnosť a pohyb, zvýrazňujú záhadu a úžas.

„Bajty Osudu: Kybernetický Orákul“ je viac než len veštecký zážitok; je to preskúmanie ľudskej fascinácie neznámym a vždy prítomnej túžby nahliadnuť do toho, čo budúcnosť prináša. Vstúpte do našej ríše a dovoľte, aby sa prelínanie technológie a mystiky prenieslo do sveta, kde sa osudy odhaľujú a tajomstvá sú šepkané digitálnou vešticou.

PROGRAM

Program Kre:pí 2023

Timeline a prehľad dní
Stiahni PDF
Návrat hore